Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HTC One (M7)

12 000 МКД

Се продава од: Martin 10 дек. 19:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
HTC
Модел
One
Telefonot e star godina i 3 meseci i e dobro socuvan. Odi vo komplet kutija slusalki i polnac.
Leaflet
Кон почеток