Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei Ascend 7

0 МКД

Се продава од: Naser 16 септ. 22:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Huawei
Модел
Ascend Mate7
Prodavam kratko koristen i dobro socuvan Huawei AE 7. Cena po dogovor. Kontakt tel 076 488 606.
Naser
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации