Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei Honor 8 Lite 3/16GB kupen od Neptun

Се продава од: Saso 25 мај 18:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Марка
Huawei
Модел
Honor
Se prodava Huawei Honor 8 Lite 3/16 GB kupen od Neptun, kako nov. Koristen so maska i zastitna folija, nema nitu edna grebanica. Prv sopstvenik, nisto ne e menuvano na nego. Boja zlatna.
Leaflet
Кон почеток