Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei mate 20 lite kako nov

7 000 МКД

Се продава од: Gorgi 02 јан. 18:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
Марка
Huawei
Модел
Mate 20 lite
Koristen telefon no socuvan koj e za dobro telefonce neka poveli
Leaflet
Кон почеток