Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei P smart

150 ЕУР

200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 21 авг. 13:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy Note 4 250 EUR
Iphone 7 220 EUR
OTKUPUVAM Mobilni Telefoni 0 MKD
Iphone 8 500 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Huawei
Модел
P smart
Huawei P smart
Цена:150 evra
Боја: Crna
Сим Картички:Работи на сите оператори
Нов/Користен : Користен
Д-Мобиле 070777933
Локација: Ново Лисиче Ул: ВС Бато Бр.5
Наспроти Поштата/ПСС На Автобуската
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата
iPhone 6 Gold Kako Nov 300 EUR
Iphone x 460 EUR
CAT S31 NOV NEOTPAKUVAN 100 EUR
Samsung Galaxy S6 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации