Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HUAWEI P10 LITE BLACK

13 000 МКД

Се продава од: Dardan 07 апр. 19:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Марка
Huawei
Модел
P10 Lite
Mesec dena poloven ima i garancija
Leaflet
Кон почеток