Македонски | Shqip | English |

Huawei P10 Lite

Се продава од: Valentina 06 јун. 14:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Марка: Huawei
Модел: P10 Lite
P10LITE GOLD ODLICNO SOCUVAN KAKO NOV NEKOLKU MESECI KORISTEN KAKO NOV SO GARANCIJA SE PRODAVA HITNO SO CENA PO DOGOVOR
Нема посетени огласи
Кон почеток