Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HUAWEI P10 LITE NOV

230 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 19 фев. 14:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S6 edge Kako Nov 350 EUR
Samsung Galaxy A6 plus 240 EUR
Samsung Galaxy S5 160 EUR
Samsung Galaxy s6 100 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Huawei
Модел
P10 Lite
HUAWEI P10 LITE NOV
Цена: 230 евра
Боја: Gold
Сим Картички:Работи на сите оператори
Нов/Користен : Користен
Надворешна Состојба 10/10
Исправност на Телефонот 10/10
Гаранција: 23 Месец
Д-Мобиле 070777933
Локација: Ново Лисиче Ул: ВС Бато Бр.5
Наспроти Поштата/ПСС На Автобуската
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
iPhone 6s Neverlock Top Sostojba 400 EUR
Samsung Galaxy S6 Edge  340 EUR
Alcatel Pixi 3 4.0 3 500 MKD
Samsung Galaxy J7 2016 4 500 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации