Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HUAWEI P10

18 000 МКД

Се продава од: Jasmina 17 ноем. 11:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Марка
Huawei
Модел
P10
Telefonot e vo odlicna sostojba, bez niedna grebnatinka.
Kupen e od Grcija - 21.12.2017
Ima garancija dve godini od denot na kupuvanjeto.
Raboti na site sim karticki.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации