Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei P20 Pro

12 500 МКД

Се продава од: Andrej Despotoski 12 ноем. 13:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Huawei
Модел
P20 Pro
Se prodava Huawei P20 Pro Twighlight Unlocked, extra sochuvan, kupen od telekom
Andrej Despotoski
070330930
Leaflet
Кон почеток