Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei P20 Pro 6/128GB black extra Mobil shop

220 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MOBIL SHOP !!!!!!!! 04 мај 12:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBIL SHOP !!!!!!!!

50 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy s10+ bel kako nov Mobil shop 340 ЕУР
OTKUP SAMSUNG iPHONE HUAWEI XIAOMI MOBIL SHOP 0 МКД
Galanterija za najnovi modeli na telefoni Mobil shop 10 ЕУР
100% NAJREALEN OTKUP NOVI iPHONE SAMSUNG MOBILSHOP 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Huawei
Модел
P20 Pro
HUAWEI P20 PRO BLACK EXTRA MOBIL SHOP
MOBIL SHOP !!!!!!!!
MOBILNI TELEFONI I SMARTFONI ZAMENA I ODKUP NA NOVI I KORISTENI MOBILNI SERVIS SO NAJSOVREMENA TEHNOLOGIJA DOPOLNITELNA OPREMA ZA SITE NAJNOVI SMARTFONI 15 GODINI NA PAZAROT DOJDETE KE SE UVERITE LOKACIJA : TAFTALIDZE KOMPLEKS ZGRADI PEDAGOSHKI FAKULTET , POZADI VERO 2 I MECDONALDS SKOPJE
Посетете ја нашата продавница
Nju delhiska br 2 lok 16 Прикажи на мапата
076 660 001
http://pazar3.mk/Listing#id_location=0&id_category=0&q=%22MOBIL%20SHOP%22&ad_type=9&ID_Search=0
MOBIL SHOP !!!!!!!!
076 660 001
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBIL SHOP !!!!!!!!

50 Огласи во продавницата
Xiaomi Redmi Note 9 nov 24 meseci garancija Mobil Shop 100 ЕУР
iPhone SE 2 128gb neverlock crn full Mobil Shop 320 ЕУР
OTKUP NOVI MODELI SAMSUNG TELEFONI  MOBIL SHOP 0 МКД
Huawei Nova 5T 6 128gb kako nov Mobil Shop 180 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации