Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HUAWEI P20 PRO BLACK EXTRA MOBIL SHOP

200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MOBIL SHOP !!!!!!!! Вчера 16:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBIL SHOP !!!!!!!!

52 Огласи во продавницата

IPHONE XS 64GB NEVERLOK CRN   MOBIL SHOP 430 ЕУР
SAMSUNG S20 NOV BLUE 24M.GARANCIJA  MOBIL SHOP 560 ЕУР
SERVIS-EKRANI IPHONE,SAMSUNG,HUAWEI-MOBIL SHOP 0 ЕУР
IPHONE 8 64GB BLACK NOV OD ISTYLE MOBIL SHOP 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Huawei
Модел
P20 Pro
HUAWEI P20 PRO BLACK EXTRA MOBIL SHOP
MOBIL SHOP !!!!!!!!
MOBILNI TELEFONI I SMARTFONI ZAMENA I ODKUP NA NOVI I KORISTENI MOBILNI SERVIS SO NAJSOVREMENA TEHNOLOGIJA DOPOLNITELNA OPREMA ZA SITE NAJNOVI SMARTFONI 15 GODINI NA PAZAROT DOJDETE KE SE UVERITE LOKACIJA : TAFTALIDZE KOMPLEKS ZGRADI PEDAGOSHKI FAKULTET , POZADI VERO 2 I MECDONALDS SKOPJE
Посетете ја нашата продавница
Nju delhiska br 2 lok 16 Прикажи на мапата
076 660 001
http://pazar3.mk/Listing#id_location=0&id_category=0&q=%22MOBIL%20SHOP%22&ad_type=9&ID_Search=0
MOBIL SHOP !!!!!!!!
076 660 001
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBIL SHOP !!!!!!!!

52 Огласи во продавницата
SAMSUNG A51 NOVI 24.M GARANCIJA MOBIL SHOP 240 ЕУР
SERVIS-EKRANI IPHONE,SAMSUNG,HUAWEI-MOBIL SHOP 0 ЕУР
OTKUP NOVI SAMSUNG TELEFONI  MOBIL SHOP 0 МКД
OTKUP SAMSUNG GALAXY NAJNOVI MODELI  MOBIL SHOP 0 МКД
Кон почеток