Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei P20 за продажба

150 ЕУР

Се продава од: Иван Ристов 11 ноем. 18:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Марка
Huawei
Модел
P20
Продавам Huawei P20, користен, без гребнатини, купен од А1.
Иван Ристов
072/229-577
Leaflet
Кон почеток