Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Huawei p30 lite neverlock kako nov

0 МКД

Се продава од: Dejan 06 септ. 20:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Марка
Huawei
Модел
P30 Lite
Telefonot e star edna godina i e kako nov
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации