Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HUAWEI P30 LITE KORISTEN

150 ЕУР

230 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: @@@ 24 септ. 17:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Huawei
Модел
P30 Lite
KAKO NOV,KORISTEN,SO INTERNACIONALNA GARANCIJA RABOTI NA SITE OPERATORI
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата
SAMSUNG I9300 GALAXY S III KORISTENI 50 EUR
SAMSUNG J7 NOV KUPEN OD VIP 230 EUR
NAJNISKA CENA SAMSUNG GALAXY A3 2017 160 EUR
SAMSUNG SAAT S3 FRONTIER 7 DEN KORISTEN 140 EUR
Кон почеток