Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SAMSUNG NOTE 20 ULTRA 5G NOV FULL MOBIL SHOP

890 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MOBIL SHOP !!!!!!!! 05 фев. 23:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBIL SHOP !!!!!!!!

50 Огласи во продавницата

Otkup na novi smartfoni najrealno Mobil shop 0 МКД
Huawei P20 Pro 6/128GB  black extra Mobil shop 220 ЕУР
iPhone 12 128gb novi celofan Mobil shop 800 ЕУР
Mercedes-Benz CLS 320cdi servisirana unikat 12 900 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Huawei
Модел
P30 Lite
SAMSUNG NOTE 20 ULTRA 5G FULL PAKET NOVV MOBIL SHOP
MOBIL SHOP !!!!!!!!
MOBILNI TELEFONI I SMARTFONI ZAMENA I ODKUP NA NOVI I KORISTENI MOBILNI SERVIS SO NAJSOVREMENA TEHNOLOGIJA DOPOLNITELNA OPREMA ZA SITE NAJNOVI SMARTFONI 15 GODINI NA PAZAROT DOJDETE KE SE UVERITE LOKACIJA : TAFTALIDZE KOMPLEKS ZGRADI PEDAGOSHKI FAKULTET , POZADI VERO 2 I MECDONALDS SKOPJE
Посетете ја нашата продавница
Nju delhiska br 2 lok 16 Прикажи на мапата
076 660 001
http://pazar3.mk/Listing#id_location=0&id_category=0&q=%22MOBIL%20SHOP%22&ad_type=9&ID_Search=0
MOBIL SHOP !!!!!!!!
076 660 001
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBIL SHOP !!!!!!!!

50 Огласи во продавницата
HUAWEI WATCH 2 NOVV MOBIL SHOP 100 ЕУР
Mercedes-Benz CLS 320cdi servisirana unikat 12 900 ЕУР
SAMSUNG S21 ULTRA NOV 24.M GARANCIJA  MOBIL SHOP 950 ЕУР
Plac od 2704m2 s. Sermenin Gevgelija na ekstra lokacija 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации