Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei P30 Pro

22 000 МКД

Се продава од: Aleksandra Dimitrijevska 06 јан. 12:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
Huawei
Модел
P30 Pro
Koristen 1g, raboti perfektno,50x zoom kamera, kupen vo Dubai so 256g memorija, samo zadno staklo napuknato.Za kontakt na viber na 078 865 827 so poraki samo
Aleksandra Dimitrijevska
078865827
Кон почеток