Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HUAWEI P30 NOV EU MODEL INTERNACIONALNA GARANCIJA

320 ЕУР

580 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: @@@ 22 фев. 09:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата

SAMSUNG GALAXY A80 230 ЕУР
SAMSUNG J7 NOV KUPEN OD VIP 230 ЕУР
SAMSUNG A6 KAKO NOV BLACK 100 ЕУР
SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE 32GB BLACK 190 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Huawei
Модел
P30 Pro
BUKVALNO KAKO NOV,KORISTEN,AURORA COLOR,128GB,INTERNACIONALNA GARANCIJA
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата
IPHONE 5S 16 GB GOLD  TMOBILE KORISTEN 1 MESEC 220 ЕУР
IPHONE 7 PLUS 32GB KAKO NOV 210 ЕУР
SAMSUNG GALAXY S5 G900F 100 ЕУР
IPHONE 5C 16GB RABOTI SO X-SIM BLUE 185 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации