Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei P30 Pro 6/128GB kako nov full Mobil shop

340 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MOBIL SHOP !!!!!!!! 24 апр. 11:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBIL SHOP !!!!!!!!

50 Огласи во продавницата

OTKUP IPHONE 11,11PRO,11PRO MAX,12,12PRO,12PRO MAXMOBIL SHOP 0 МКД
XIAOMI POCOPHONE F1 6/128GB full Mobil Shop 170 ЕУР
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 24 meseci garancija Mobil  shop 230 ЕУР
iPhone Xs Max 256gb Gold kako nov Mobil Shop 470 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Huawei
Модел
P30 Pro
HUAWEI P30 PRO KAKO NOVV FULL MOBIL SHOP
MOBIL SHOP !!!!!!!!
MOBILNI TELEFONI I SMARTFONI ZAMENA I ODKUP NA NOVI I KORISTENI MOBILNI SERVIS SO NAJSOVREMENA TEHNOLOGIJA DOPOLNITELNA OPREMA ZA SITE NAJNOVI SMARTFONI 15 GODINI NA PAZAROT DOJDETE KE SE UVERITE LOKACIJA : TAFTALIDZE KOMPLEKS ZGRADI PEDAGOSHKI FAKULTET , POZADI VERO 2 I MECDONALDS SKOPJE
Посетете ја нашата продавница
Nju delhiska br 2 lok 16 Прикажи на мапата
076 660 001
http://pazar3.mk/Listing#id_location=0&id_category=0&q=%22MOBIL%20SHOP%22&ad_type=9&ID_Search=0
MOBIL SHOP !!!!!!!!
076 660 001
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBIL SHOP !!!!!!!!

50 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy s10+ bel kako nov Mobil shop 340 ЕУР
Samsung Galaxy A71 nov 24 meseci garancija Mobil shop 300 ЕУР
SAMSUNG A52 NOVI 24m garancija Mobl Shop 340 ЕУР
Otkup na novi smartfoni najrealno Mobil shop 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации