Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei P30 PRO

360 ЕУР

Се продава од: Nenad 05 окт. 11:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Huawei
Модел
P30 Pro
Prodavam koristen HUWEI P30 PRO so 8GB ram memorija i 128 GB Memorija. i rezolucija na ekranot 2340x1080 Telefonot e vo odlicna sostojba bez nikakvi grebanici
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации