Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HUAWEI P30 KAKO NOV GARANCIJA

270 ЕУР

420 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: @@@ 09 окт. 16:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Huawei
Модел
P30
KAKO NOV,EU MODEL,10den KORISTEN
@@@

@@@

272 Огласи во продавницата
SAMSUNG A6 KAKO NOV BLACK 100 EUR
Samsung Galaxy S20 plus kako nov bez grebnatina 400 EUR
SAMSUNG A5 2017 120 EUR
IPHONE 12 64 gb NOV 2GOD GARANCIJA 700 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации