Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei p40 lite nov i huawei mate 20 lite

150 ЕУР

Се продава од: Goce 21 мар. 13:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Huawei
Модел
P40 Lite
P40lite neotpakuvan od telekom fiksna cena 150evra, mate 20 lite 80evra ekstra sostojba so kutija komplet fiksna cena, zameni ne prifakam
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации