Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei P8 Lite kako nov so pismena garancija

5 500 МКД

Се продава од: Igor Gecheski 08 јан. 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Марка
Huawei
Модел
P8 Lite
Telefonot e kako nov bez nikakvi grebanici na nego. Telefonot e kupen nov od Neptun i seuste e pod garancija sto znaci ne e preprodavan 100 pati koristen e od eden covek. Telefonot e so celosno pakuvanje i na nego ima staveno staklena zastitna maska. Mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme. Ke ve molam bez zameni.
Igor Gecheski
078673319
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации