Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei P8 Lite Nov Nekoristen 24m Garancija

10 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 27 дек. 14:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S7 edge Full 480 EUR
Samsung Galaxy S7 Edge   450 EUR
Samsung Galaxy J5 2017 4 000 MKD
Samsung Galaxy Note 4 100 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Huawei
Модел
P8 Lite
Huawei P8 lite
Nov Nekoristen 24 meseci Garancija
Boja Crna
Neverlock-Otklucen na site Sim Karticki
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor do Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Lokacija: NOVO LISICE
KAJ TRITE KULI SPROTI BLIZOO
ul: Vidoe Smilevski Bato 43-lokal 9
Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy J6 2018 120 EUR
iPhone 6 Plus Top Sostojba Neverlock 390 EUR
Iphone X 460 EUR
Alcatel C5 D mobile 3 000 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации