Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei P8 Lite

120 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 27 апр. 13:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S8 370 ЕУР
Samsung Galaxy S4 4 000 МКД
Iphone 6 super sostojba 280 ЕУР
Iphone 7 kako nov 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Huawei
Модел
P8 Lite
Huawei P8 Lite
☆ Цена 120 Evra (Користен )
☆ Eвропски Модел
☆Топ Состојба
☆Писмена Гаранција
☆Можност за пракање по Карго за градовите надвор од Скопје
(трошковите се ваши)

●Продажба Замена Откуп Сервис Декодирање Галантерија за вашиот мобилен телефон.

♧Локација: Ново Лисиче Спроти Главната пошта
(на самата автобуска станица )

Поздрав ♡
☆ D-Mobile 070777933 ☆
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Sony Xperia Z5 Kako Nov 300 ЕУР
Samsung Galaxy J3 (2017) 190 ЕУР
Samsung Galaxy A5 2016 180 ЕУР
Samsung Galaxy A5 2016 top sostojba 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации