Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei Ascend P8

150 ЕУР

Се продава од: Влатко 15 фев. 19:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Huawei
Модел
P8
Сочуван Huawei P8 со неупотребувана Huawei Color Band A1 паметна нараквица, 4 резервни заштитни фолии и заштитна пвц футрола за мобилниот.
Мобилниот има одлични перформанси, камера 13 MP, процесор Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53), меморија 16 GB, 3 GB RAM и заштита Corning Gorilla Glass 3. За технички карактеристики види https://m.gsmarena.com/huawei_p8-7006.php
Влатко
078/422 114
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации