Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei P8

6 500 МКД

Се продава од: xxxxxx 17 фев. 07:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Huawei
Модел
P8
Prodavam Huawei P8 koristen okolu 2 god.Mnogu socuvan so polnac i futrola.Raboti na site mrezi.
Bez zameni.Cena za kes 6500 den.
077 931-873
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации