Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei P9 lite

4 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 03 мај 17:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy A5 2017 160 EUR
Iphone 6s 120 EUR
Samsung Galaxy A5 2017 150 EUR
LG G4 top sostojba 200 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Huawei
Модел
P9 lite
Huawei p9 lite 4000 denari
3 meseci pismena garancija
📞070-777-933📞
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy A5 2016 210 EUR
HTC One M9 kako nov 250 EUR
Samsung Galaxy J3 2017 4 000 MKD
Samsung Galaxy A3 2017 NOV 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации