Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei P9 lite

5 800 МКД

Се продава од: Maja 19 јун. 18:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Huawei
Модел
P9 lite
P9 lite vo odlicna sostojba. Zlatna boja so kutija, polnac i slusalki.
Leaflet
Кон почеток