Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei P9 L019 Dual Sim

200 ЕУР

300 ЕУР

Се продава од: Драган Сарагинов 27 ноем. 14:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Huawei
Модел
P9
Телефонот е година дена стар, комплетно зачуван без никаква гребнатинка. Има силиконска маска која комплетно го покрива целото негово куќиште. Телофонот е ажуриран со последната достапна верзија на Android 7.0 . Не е заклучен на еден оператор, работи со сим картици од сите оператори во МК и во странство.
Драган Сарагинов
+38971822423
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации