Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei Y5 2019

5 000 МКД

Се продава од: HYAWEI 28 јан. 09:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Пробиштип
Марка
Huawei
Модел
Y5
Поголема издржливост за подолготрајна забава
SE PRODAVA HYAWEI Y5 2019 ODLICNO SOCUVAN BEZ NIEDNA GREBNATINKA SO NEGO ODE ZASTITNA MASKA ZASTITNO STAKLO NA EKRAN. TELEFONCETO E USTE 7 MESECI POD GARANCIJA Со голема батерија (3020 mAh* батерија) и технологија на штедење енергија 6.0, можете да добиете 62 часа со постојано пуштена музика или 13 часа постојано прикажување на видео*.5.71" IPS екран 13MP задна камера + 5MP предна камера 4-јадрен процесор 2GB RAM CENA 5000 DENARI PRAKAM PO KARGO tel za kontakt :071-318-644Leaflet
Кон почеток