Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Huawei Y6 2017

5 000 МКД

Се продава од: bojan Денес 13:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Марка
Huawei
Модел
Y6
telefonot e kako nov ima edna godina garancija cenata e fiksna
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации