Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ekstra Model za Ekstra cena

100 ЕУР

Се продава од: Saso-Jule Kostovski 09 апр. 20:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
LG
Модел
Drug model
Практичен и едноставен за користење, nовиот LG K22 содржи сè што е потребно за еден паметен телефон. Се одликува со поголема издржливост од разни надворешни влијанија, вклучувајќи и термички шокови, вибрации или пак влага. На задната страна од телефонот, поставен е систем од две камери, стандардна камера од 13МР за фотографии со висока резолуција и макро камера од 2МР со јасен фокус со која ќе можете да направите интересни фотографии од сите ситни нешта околу вас. Вашите фотографи ќе може да ги зачувате во внатрешната меморија на телефонот од 32 GB или пак на екстерна картичка чиј капацитет е исто до 32 GB.
Saso-Jule Kostovski
078360853
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации