Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LG G2 mini

3 000 МКД

3 500 МКД

Се продава од: Hristijan 20 фев. 19:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Марка
LG
Модел
G2 mini
Edna godina koristen raboti na site mrezi kako nov so staklena folia i silikonska maska
Hristijan
071230526
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации