Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LG 2 mini

4 800 МКД

Се продава од: Beti 07 авг. 20:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
LG
Модел
G2 mini
Se prodava lg2 Mini .Telefonot e vo odlicna sostojba,kupen e od T Mobile.Cenata ne e fiksna.
Leaflet
Кон почеток