Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LG G2

7 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 08 мар. 12:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Alcatel Pixi 3 4.5 4 000 MKD
Samsung Galaxy S6 Kako Nov 300 EUR
Samsung Galaxy S8 plus 280 EUR
Samsung Galaxy S5 6 000 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
LG
Модел
G2
LG G2
Cena 7000 Denari
Boja Crna
16 Giga
Otklucen na site Operatori
SOSTOJBA EKSTRA
Pismena Garancija
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor do Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Telefonite sto se vo vrednost nad 300 evra ili se novi ne gi prakame po kargo.
Lokacija: NOVO LISICE
Nasproti T-Mobile (Na samata avtobuska)
ul: Vidoe Smilevski Bato 5 Lokal 4
Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
iPhone 6 64Giga NEVERLOCK 350 EUR
iPhone 6s 64 Giga Nov Nekoristen Vo Folija 450 EUR
Samsung Galaxy A5 2017 160 EUR
Alcatel Idol 4 super sostojba 150 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации