Македонски | Shqip | English |

LG G3 32GB RAM 3GB

Се продава од: Tatjana 06 јун. 14:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 670 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

100 ЕУР

Локација: Гази Баба, Скопjе
Марка: LG
Модел: G3
Se prodava Lg G3 vo odlicna sostojba, dobro socuvan socuvan.

5,5” Quad HD екран
Memorija: 32GB RAM:3GB
Procesor: Quad-core
Graficka: Adreno 330
Kamera: 13 Mpx (zadna); 2.1 Mpx (predna)
Нема посетени огласи
Кон почеток