Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LG G4 top sostojba

200 ЕУР

230 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 13 фев. 12:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy J5 2015 duos 130 ЕУР
Angliski buldog kucenca 0 МКД
Samsung Galaxy Note 4 130 ЕУР
Samsung Galaxy J3 2017 5 500 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
LG
Модел
G4
LG G4
Boja/ Gold
Neverlock
Otklucen na site Operatori
SOSTOJBA EKSTRA kako nov
Pismema Garancija
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor Od Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Telefonite sto se vo vrednost nad 300 evra ili se novi ne gi prakame po kargo
Lokacija: NOVO LISICE Sproti Glavnata posta (na avtobuskata) ul: Vidoe Smilevski Bato Kontakt Telefon 070-777-933

D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy S8 370 ЕУР
Samsung Galaxy S4 4 000 МКД
Samsung Galaxy J7 2016 190 ЕУР
Samsung Galaxy s5 kako nov 50 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации