Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LG G6

120 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 12 септ. 12:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

iPhone 6 Gold Kako Nov 300 EUR
Iphone 8 500 EUR
Samsung Galaxy S7 Kako nov 400 EUR
Sony Xperia XA Nov Nekoristen 24m Garancija 200 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
LG
Модел
G6
Lg G6 120€
64 giga memorija 4 giga ram
3 meseci pismena garancija
📞070-777-933📞
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy S7 edge 460 EUR
Samsung Galaxy A40 120 EUR
Iphone X kako nov 440 EUR
Samsung Galaxy A5 2016 210 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации