Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LG L Bello D mobile

5 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 04 јул. 10:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S9 300 EUR
Samsung Galaxy S7 edge DUOS 400 EUR
Samsung Galaxy J5 2017 4 000 MKD
iPhone 7 300 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
LG
Модел
L Bello
LG Belo
So Dve Karticki
MODEL D802
Ekstra Sostojba Kako Nov
Otklucen na site Operatori
Slikite se od Telefonot .
IMA MOZNOST ZA ISPORAKA DO DRUGI GRADOVI
Lokacija: NOVO LISICE
KAJ TRITE KULI SPROTI BLIZOO
ul: Vidoe Smilevski Bato 43-lokal 9
Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy J5 2017 250 EUR
Samsung Galaxy S7 320 EUR
Samsung Galaxy J6 2018 140 EUR
Samsung Galaxy S4  110 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации