Македонски | Shqip | English |

ODLICEN NOV TELEFON LG L4 boja crna

Се продава од: Zoran 27 јан. 18:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 МКД

Локација: Битола
Марка: LG
Модел: Optimus L4 II E440
Tel e koristen 10 meseci, ne e pagan i udiran.
http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l4_ii_e440-5487.php
Нема посетени огласи
Кон почеток