Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lenovo A1000

3 000 МКД

Се продава од: Борче 07 мар. 16:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Марка
Lenovo
Модел
A1000
Се продава телефон Lenovo A 1000, нов, земен на претплата и некористен.Основни карактеристики:
132g, 10.6mm thickness
Android OS, v5.0
8GB storage, microSD card slot
Борче
075 843 736
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации