Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lenovo Vibe C nov

7 000 МКД

Се продава од: Zorica 08 дек. 09:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Марка
Lenovo
Модел
Vibe C
Nov neotpakovan vcera zemen od vip...cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации