Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lenovo K5

80 ЕУР

Се продава од: Саше 18 апр. 20:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Lenovo
Модел
Vibe K5
Lenovo K5, работи на сите мрежи, комплет со сите додатоци, сеуште под гаранција
Саше
070232047
Leaflet
Кон почеток