Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Motorola E 4 plus

7 000 МКД

Се продава од: filip nikolovski 17 апр. 23:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Motorola
Модел
Moto E
Dva meseci koristen so garancija dve godini vo odlicna sostojba
filip nikolovski
070382096
Leaflet
Кон почеток