Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nokia 3310 novi telefoni

55 ЕУР

Се продава од: dace 14 фев. 18:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Nokia
Модел
3310
Nokia 3310 2017 neodpakuvani so garancija
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации