Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

NOKIA 5 2017

10 000 МКД

Се продава од: Ljupco Вчера 11:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
Марка
Nokia
Модел
5
Se prodava nov voopsto nekoristen telefon koj e dobien na poklon, so garancija od 2 godini. Instaliran e noviot softver, android 7.1.2.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации