Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOKIA 5

5 500 МКД

Се продава од: Bobi 16 ноем. 16:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Nokia
Модел
5
Maks socuvan koristen kako vtor telefon.Komplet kutija i site dodatoci,dve zastitni maski i garancija godina ipol.Moznost za dogovor i korekcija na cena.Bez zameni
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации