Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nokia nekoristen

1 100 МКД

Се продава од: Пеце 13 јан. 06:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Телефонот е нов и воопшто не е работен, со гаранција 1 година, работи со 2 картички
Пеце
075 234 207
Leaflet
Кон почеток