Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nokia Lumia 530

3 500 МКД

Се продава од: Stefanija 17 дек. 01:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Марка
Nokia
Модел
Lumia 530
Телефонот е нов, некористен, донесен од Швајцарија и кодиран на Швајцарска картица. Цена 3500.
Resolution: 480 x 854 pixels
Microsoft Windows Phone 8.1
Chipset: Qualcomm Snapdragon 200
CPU: Quad-core 1.2 GHz
microSD, up to 128 GB
Internal: 4 GB, 512 MB RAM
CAMERA: Primary 5 MP, 2592 x 1936 pixels

Гаранција 24 месеци.
Stefanija
Leaflet
Кон почеток